Стати партнером

iconhome / Стати добродієм / Оформити регулярний платіж

Illustration

Оформити

Регулярний платіж

Щоб колообіг добра не припинявся і ті, хто потребує допомоги отримали її, ви можете підписатися на регулярний платіж, який буде списуватися з вашої карти автоматично та підтримуватиме діяльність Благодійної організації ONUKY.

Дякуємо, що ви з нами!

50₴

на місяць

100₴

на місяць

200₴

на місяць

500₴

на місяць

1000₴

на місяць

sum

на місяць

*Зупинити підписку можна через сервіс LiqPay. Якщо виникли складнощі з відпискою – просто повідомте нас на редакційну пошту, вказуючи останні 4 цифри картки та дату початку підписки. Перекази на рахунок організації є благодійними внесками та не повертаються платникам.

Стати добродієм

Інші благодійні набори

Illustration

Продуктовий набір

Його доставлять тим, хто потребує допомоги у Києві. Обираючи цей набір, ви допоможете подолати скрутні часи малозахищеним верствам населення.

Illustration

Набір базових медикаментів

Цим внеском ви підтримаєте тих, хто зараз позбавлений можливості навіть на базовому рівні подбати про стан свого здоров'я.

Illustration

Дитячий набір

Харчування та засоби гігієни – все, що потрібно для догляду за дитиною. Обираючи цей набір, ви піклуєтесь про зовсім маленьких онуків.

Illustration

Набір для людей з інвалідністю

Ми опікуємось тими, хто не може піклуватись про себе самостійно. Цей набір допоможе лежачим хворим зберегти належний рівень життєвого комфорту.

Illustration

Набір гігієни

Придбання цього набору допоможе людям, які зараз позбавлені можливості забезпечити базові потреби сімейного добробуту та догляду за собою.

Illustration

Підтримати разово

Маленької допомоги не буває. Ви можете перевести будь-яку комфортну суму, щоб підтримати нас і цим допомогти іншим.

Illustration

Маю свій варіант допомоги

Ми відкриті до людей, які прагнуть робити добрі справи. Якщо у вас є бажання бути корисним і можливість допомогти, напишіть нам про це.